Cloud computing nie powinien być dla Was nowym hasłem. W końcu już od dłuższego czasu biznes z powodzeniem korzysta z możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa. W ostatnich latach można zaobserwować istotny wzrost znaczenia i popularności tej technologii w biznesie. Coraz więcej firm ma w swojej ofercie usługi chmurowe i coraz więcej firm z tych usług IT korzysta. Powód jest prosty – to rozwiązanie które przynosi konkretne korzyści biznesowe!

Cloud computing - dlaczego warto?

Cloud computing dla firm

 

Postanowiliśmy, że będziemy w większym stopniu rozwijać ten temat na naszym blogu. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze wpisami poświęconymi chmurze. Podobnie jak w przypadku RODO, cloud computing będzie często przewijającym się wątkiem w naszych publikacjach. Ale to nie wszystko. Stanie się też jedną z głównych specjalizacji WBT-IT.

Bacznie przyglądamy się rozwojowi tej technologi, a w najbliższym czasie zamierzamy jeszcze mocniej zaangażować się w  wdrożenia technologii chmurowych i usługi informatyczne z tym związane. Już od jakiegoś czasu zdobywamy nowe specjalizacje, uprawnienia, certyfikaty i partnerów. Rozwijamy się w tej dziedzinie, głównie po to, aby móc w jeszcze większym stopniu niż do tej pory, pomagać naszym klientom i partnerom.

Zachęcamy do regularnego zaglądania na naszego bloga, gdzie będziemy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. A przed wszystkim zapraszamy do kontaktu z WBT-IT wszystkie firmy, które chcą skutecznie wykorzystywać technologię cloud computing w swojej firmie.

Jeśli podobnie jak my, dostrzegacie korzyści i szansę, jaką daje cloud computing, skontaktujcie się z nami. Doradzimy Wam najlepsze rozwiązania i opracujemy skuteczną strategię w oparciu o Wasze indywidualne potrzeby i możliwości. Pomożemy odpowiednio zintegrować usługi chmurowe w Waszej infrastrukturze IT, zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa i ograniczając ryzyko do minimum.

 

Porozmawiajmy o szczegółach!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Cloud computing Cloud computing w firmie