Cloud
computing –
chmura
dla firm

W naszej ofercie znajdują się usługi świadczone w trzech głównych modelach Cloud Computingu – IaaS, PaaS oraz SaaS, które w zależności od potrzeb Klienta, dostarczają odpowiednio – infrastrukturę, platformę oraz oprogramowanie.

Usługi w chmurze z WBT-IT to m in.:

Consulting

Profesjonalne doradztwo przy wyborze produktów i usług technologii chmurowych, które najlepiej będą odpowiadać szczególnym wymaganiom klientów, mieszcząc się jednocześnie w założonym budżecie.

Migracje

Pomagamy w przeniesieniu obecnych rozwiązań oraz danych z systemów klienta do chmury obliczeniowej, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i sprawność organizacyjną.

Wdrożenia

Realizujemy wdrożenia aplikacji w chmurze wraz z ich konfiguracją pod wymogi klienta.

Szkolenia

Uczymy jak najskuteczniej w praktyce wykorzystać nowe rozwiązania.

Monitoring i wsparcie

Zapewniamy opiekę administratorską, w tym konfigurację, usuwanie awarii i nadzór nad bezpieczeństwem oraz operacyjną ciągłością infrastruktury IT.

Z głową w chmurze!

Nowoczesne technologie

Zmieniamy Twój biznes na lepsze, a wszystko dzięki fachowej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych specjalistów IT. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które pomogą wyprzedzić konkurencję.

Długofalowe korzyści

Korzystając z technologii cloud computing, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania, które będą przynosić trwałe korzyści i będą rozwijać się równolegle z Państwa biznesem.

Elastyczne rozwiązania

Adaptujemy się do istniejących rozwiązań, ulepszając ich jakość i funkcjonalność, a jednocześnie tworzymy nowe – elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bezpieczeństwo IT

Chmura obliczeniowa zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność firmowego IT. Minimalizujemy ryzyko ewentualnych zagrożeń i zapewniamy proaktywny monitoring 24 godziny na dobę.

Pozostałe usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

 

AUTOMATYZACJA PROCESÓW KSIĘGOWYCH

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Cloud computing – chmura informatyczna dla firm