Cloud computing - chmura dla firm

 

W naszej ofercie znajdują się usługi świadczone w trzech głównych modelach Cloud Computingu – IaaS, PaaS oraz SaaS, które w zależności od potrzeb Klienta, dostarczają odpowiednio – infrastrukturę, platformę oraz oprogramowanie. 

Usługi w chmurze z WBT-IT

Consulting

Profesjonalne doradztwo przy wyborze produktów i usług technologii chmurowych, które najlepiej będą odpowiadać szczególnym wymaganiom klientów, mieszcząc się jednocześnie w założonym budżecie.

Migracje

Pomagamy w przeniesieniu obecnych rozwiązań oraz danych z systemów klienta do chmury obliczeniowej, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i sprawność organizacyjną.

Wdrożenia

Realizujemy wdrożenia aplikacji w chmurze wraz z ich konfiguracją pod wymogi klienta.

Szkolenia

Uczymy jak najskuteczniej w praktyce wykorzystać nowe rozwiązania.

Monitoring i wsparcie

Zapewniamy opiekę administratorską, w tym konfigurację, usuwanie awarii i nadzór nad bezpieczeństwem oraz operacyjną ciągłością infrastruktury IT.

Cloud computing w firmie

Cloud computing w firmie

Cloud computing nie powinien być dla Was nowym hasłem. W końcu już od dłuższego czasu biznes z powodzeniem korzysta z możliwości, jakie daje chmura obliczeniowa. W ostatnich latach można zaobserwować istotny wzrost znaczenia i popularności tej technologii w...

MultiCloud – co dwie chmury to nie jedna

MultiCloud – co dwie chmury to nie jedna

Z pewnością pojęcie cloud computingu, czy też chmury obliczeniowej nie jest Wam obce. Zwłaszcza, że wbrew temu co niektórzy twierdzą, technologia chmury jest niemal tak stara jak sam Internet. A może starsza 😉 Przez długi czas pozostawała jednak trochę w cieniu. Wraz...

RODO a cloud computing

RODO a cloud computing

Na naszym blogu często poruszamy wątki odnoszące się do RODO i chmury obliczeniowej. Dziś postanowiliśmy połączyć te dwa tematy, zwłaszcza że oba wydają się bardzo na czasie. Popularność cloud computingu nieustannie rośnie, a RODO to temat, który nadal jest bardzo...

 

Wykorzystaj potencjał chmury w biznesie!

Nowoczesne technologie

Zmieniamy Twój biznes na lepsze, a wszystko dzięki fachowej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych specjalistów IT. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które pomogą wyprzedzić konkurencję.

Długofalowe korzyści

Korzystając z technologii cloud computing, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania, które będą przynosić trwałe korzyści i będą rozwijać się równolegle z Państwa biznesem.

Elastyczne rozwiązania

Adaptujemy się do istniejących rozwiązań, ulepszając ich jakość i funkcjonalność, a jednocześnie tworzymy nowe – elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bezpieczeństwo IT

Chmura obliczeniowa zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność firmowego IT. Minimalizujemy ryzyko ewentualnych zagrożeń i zapewniamy proaktywny monitoring 24 godziny na dobę.

Nasze usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy!

Cloud computing – chmura informatyczna dla firm