Monitoring IT

Nadzór 24/7/365 nad 
zasobami i procesami
informatycznymi firmy

Infrastruktura informatyczna jest bijącym sercem firmy. To ona decyduje o prawidłowym obiegu informacji, reguluje większość procesów firmowych i zapewnia ciągłość funkcjonowania biznesu. Mniejsze lub większe awarie powodują zaburzenie pracy całego organizmu. Dlatego kluczową sprawą jest ciągły monitoring infrastruktury IT pełniacy funkcję prewencjjną, chroniącą przed poważnymi awariami.

Proponowany przez nas system pozwala na bieżąco śledzić Państwa strony, serwery, sieć, analizować dane historyczne, jak również alarmować w przypadku wystąpienia niepokojących zdarzeń. Wybór odpowiednich rozwiązań i narzędzi do monitoringu jest uzależniony od zdefiniowanych potrzeb i celów jakim ma służyć. Musi uwzględniać specyfikę danego środowiska i konkretne procesy zachodzące w firmie. Bez tego nie ma możliwości skutecznej ochrony i administracji strukturami IT. W naszej ofercie znajdą Państwa między innymi monitoring serwerów, monitoring www, monitoring cctv. 

Mając to na uwadze, chcemy zaproponować nasze usługi monitoringu IT, prowadzonego w trybie 24/7/365. 

To pozwala na ciągłą, skuteczną kontrolę, jak również minimalizowanie ryzyka awarii. Nasze usługi informatyczne dają też gwarancję optymalizacji wydatków przeznaczanych na bezpieczeństwo firmowego IT. Dzięki czemu są Państwa firma jest odpowiednio zabezpieczona, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Dlaczego warto zainwestować w monitoring?

Stały nadzór 24/7

Zapewniamy stały nadzór i monitoring firmowego IT – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok! Dzięki temu Twoja firma będzie pod stałą i czujną opieką przez cały czas, a ryzyko pojawienia się awarii będzie minimalne.

Prewencja

Nasze rozwiązania mają charakter prewencyjny, to cykliczne działania, które mają zapobiegać awarii i minimalizować ryzyko jej wystąpienia. Zdecydowanie lepiej jest uniknąć poważniejszych problemów lub dobrze się zabezpieczyć, niż walczyć z nimi, gdy się już pojawią.

Jakość monitoringu

Usługa monitoringu jest realizowana zdalnie przez zespół certyfikowanych specjalistów, przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprawdzonych w praktyce rozwiązań.

Bezawaryjność

Systemy informatyczne i sprzęt bywa zawodny. Ich monitoring staje się zatem koniecznością, jeśli zależy nam na utrzymaniu wszystkich procesów firmowych w należytym porządku i ciągłości, a tym samym zapewnić im bezpieczeństwo i bezawaryjność.

Pozostałe usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

 

AUTOMATYZACJA PROCESÓW KSIĘGOWYCH

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Monitoring procesów IT – sieci, serwera itp.