SIECI KOMPUTEROWE

Podstawą infrastruktury informatycznej w każdej firmie jest sprawnie działające sieci komputerowe oraz serwerownie. Niezależnie od branży, olbrzymie znaczenie dla rozwoju i prawidłowego funkcjonowania firmy ma szybki, bezpieczny i pewny przepływ informacji. Możemy to zapewnić dzięki naszej opiece i obsłudze informatycznej, w skład której wchodzą dedykowane usługi informatyczne obejmujące administrację, bieżące wsparcie, monitoring oraz rozbudowę istniejącej w firmie sieci komputerowej. 

Dodatkowo każdy nasz klient, uzyskuje możliwość podłączenia własnej sieci pod nasz system monitoringu za darmo. A to oczywiście nie wszystkie zalety współpracy z naszą marką!

Jaki zakres obejmuje nasza obsługa informatyczna?

  • wdrożenia sieci przewodowej (LAN) i bezprzewodowej (WI-FI), administracja i konfiguracja
  • projektowanie i wyposażanie serwerowni
  • instalacja i konfiguracja telefonii internetowej VOIP opartej na centrali Asterisk lub Microsoft Lync
  • wyposażenie serwerowni
  • wdrożenia systemowe i VMware

Wdrażamy sieć komputerową od podstaw, zaczynając od strukturalnego położenia kabli, a kończąc na zaawansowanej konfiguracji urządzeń sieciowych. Nasze rozwiązania opieramy na niezawodnych urządzeniach renomowanych firm informatycznych: CISCO, DELL, D-LINK, HP, Broadcom, INTEL, KRONE, LEGRAND, MOLEX itd.

Specjaliści WBT-IT z powodzeniem zajmują się również budową oraz obsługą firmowej serwerowni. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu klimatyzowanych pomieszczeń serwerowych. Administrujemy zarówno fizycznymi serwerami jak i rozwiązaniami z dziedziny wirtualizacji: Hyper-V, VMware, Citrix itp. Nasza oferta zawiera opiekę nad serwerami: aplikacyjnymi, FTP, WWW, baz danych, pocztowymi, portali wewnętrznych oraz backupu. A wszystko to dopasowane do Państwa budżetu i potrzeb.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Obsługa informatyczna WBT-IT daje Państwu dostęp do zespołu specjalistów i szeregu usług informatycznych skupionych w jednym miejscu. Nasza obsługa IT jest kompleksowa, nie tylko z nazwy!

DBAŁOŚĆ O DETALE

Wdrażając sieć komputerową, albo budując serwerownię zawsze dbamy o wszelkie niezbędne detale. Zaczynając od jakości okablowania, poprzez zasilacze awaryjne, a na dobraniu najbardziej wydajnych i niezawodnych serwerów kończąc.

USŁUGI IT "SZYTE NA MIARĘ"

Zakres naszych usług informatycznych i prac jest ściśle uzależniony od Państwa indywidualnych potrzeb. Unikamy gotowców, a rozwiązania IT, które proponujemy zawsze staramy się szyć na miarę!

BEZPIECZEŃSTWO

Zajmujemy się nie tylko instalacją i konfiguracją sieci komputerowych, ale też odpowiednim zabezpieczaniem. Audyt zabezpieczeń sieci, dopasowane rozwiązania i stały monitoring pomogą zachować bezpieczny obieg informacji w firmie.

usługi informatyczne sieci komputerowe

Chętnie opowiemy szerzej o możliwościach i korzyściach jakie daje outsourcing IT i obsługa informatyczna WBT-IT – nie tylko w kontekście sieci komputerowych. Dobrą okazją jest niezobowiązujące spotkanie, na które można umówić się choćby poprzez poniższy formularz kontaktowy.

SIECI KOMPUTEROWE
POROZMAWIAJMY O DETALACH