Sieci komputerowe - wdrożenia i administracja

 

Podstawą infrastruktury informatycznej w każdej firmie są sprawnie działające sieci komputerowe oraz serwerownie. Niezależnie od branży, olbrzymie znaczenie dla rozwoju i prawidłowego funkcjonowania firmy ma szybki, bezpieczny i pewny przepływ informacji. Możemy to zapewnić dzięki naszej opiece i obsłudze informatycznej, w skład której wchodzą dedykowane usługi informatyczne obejmujące administrację, bieżące wsparcie, monitoring oraz rozbudowę istniejącej w firmie sieci komputerowej.

Przykładowe wdrożenia i usługi związane z sieciami

Projektowanie i wyposażenie serwerowni

Instalacja i konfiguracja telefonii internetowej VOIP opartej na centrali Asterisk lub Microsoft Lync

Wdrożenia sieci przewodowej (LAN) i bezprzewodowej (WI-FI), administracja i konfiguracja

Wyposażenie serwerowni

Wdrożenia systemowe i VMware

Sieci komputerowe wdrażamy od podstaw, zaczynając od strukturalnego położenia kabli, a kończąc na zaawansowanej konfiguracji urządzeń sieciowych.

Nasze rozwiązania opieramy na niezawodnych urządzeniach renomowanych firm informatycznych: CISCO, DELL, D-LINK, HP, Broadcom, INTEL, KRONE, LEGRAND, MOLEX itd.

Nasi pracownicy z powodzeniem zajmują się również budową oraz obsługą firmowej serwerowni. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu klimatyzowanych pomieszczeń serwerowych. Administrujemy zarówno fizycznymi serwerami jak i rozwiązaniami z dziedziny wirtualizacji: Hyper-V, VMware, Citrix itp. Nasza oferta zawiera opiekę nad serwerami: aplikacyjnymi, FTP, WWW, baz danych, pocztowymi, portali wewnętrznych oraz backupu. A wszystko to dopasowane do Państwa budżetu i potrzeb.

Dlaczego WBT-IT?

Kompleksowa obsługa

Obsługa informatyczna WBT-IT daje Państwu dostęp do zespołu specjalistów i szeregu usług informatycznych skupionych w jednym miejscu. Kompleksowy outsourcing IT pod jednym adresem!

Skrupulatność

Wdrażając sieć komputerową, albo budując serwerownię zawsze dbamy o wszelkie szczegóły. Zaczynając od jakości okablowania, poprzez zasilacze awaryjne, a na dobraniu najbardziej wydajnych i niezawodnych serwerów kończąc.

Usługi dopasowane do potrzeb

Zakres naszych usług informatycznych i prac jest ściśle uzależniony od Państwa indywidualnych potrzeb. Unikamy gotowców, a rozwiązania IT, które proponujemy zawsze są szyte na miarę!

Bezpieczeństwo w sieci

Zajmujemy się nie tylko instalacją i konfiguracją sieci komputerowych, ale też odpowiednim zabezpieczaniem. Audyt zabezpieczeń sieci, dopasowane rozwiązania i stały monitoring pomogą zachować bezpieczny obieg informacji w firmie.

Nasze usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy!

Sieci komputerowe dla firm – tworzenie i zarządzanie