Konsultacje i szkolenia informatyczne

Consulting i szkolenia informatyczne

Informatyka jest dziedziną, w której aby pozostać na czasie, należy ciągle rozwijać swoje kompetencje i stale poszerzać wiedzę. Z tego powodu specjaliści WBT-IT stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Chcąc świadczyć kompleksowe usługi doradcze, wokół naszej marki skupiamy nie tylko doświadczonych informatyków i inżynierów IT, ale również fachowców z innych dziedzin, takich jak marketing, ochrona danych osobowych, strategia biznesowa, a nawet finanse.

Dzięki temu możemy zapewnić kompleksowe usługi consultingowe nie ograniczając się jedynie do jednej dziedziny i specjalizacji. Wychodzimy z założenia, że tylko całościowe, perspektywiczne ujęcie tematu może przynieść bezpośrednie i długotrwałe korzyści dla firmy. Chętnie podzielimy się tym doświadczeniem z korzyścią dla Twojego biznesu!

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się również w trakcie organizowanych szkoleń. W zależności od potrzeb, organizujemy  szkolenia dedykowane na wybrany przez Państwa temat.

Przykłady szkoleń

Monitorowanie sieci oraz systemów informatycznych z wykorzystaniem narzędzia Zabbix

Microsoft Sharepoint – instalacja, wdrożenia oraz konfiguracja

Bezpieczeństwo firmowej infrastruktury informatycznej

Optymalizacja procesów IT w firmie

Ochrona danych osobowych – ABI (RODO)

Szkolenia CRM, ERP

Oprogramowanie i aplikacje biznesowe

Office 365

Dlaczego warto?

Aktualna wiedza z pierwszej ręki

Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby potem wykorzystać ją w praktyce i móc ją przekazać naszym partnerom w formie konsultacji i szkoleń. Dbając o własny rozwój, pomagamy rozwijać się naszym klientom.

Kompleksowe doradztwo

Nasze usługi doradcze skupiają się w głównej mierze wokół zagadnień IT, ale wychodzimy z założenia, że tylko szersze podejście do danego tematu zapewni Państwu kompleksowe rozeznanie i przyniesie długofalowe korzyści.

Praktyczność rozwiązań

W trakcie naszych szkoleń skupiamy się maksymalnie na praktyce, ograniczając teorię do niezbędnego minimum. To podejście sprawdza się i ma realną wartość!

Personalizacja szkoleń

Nasze usługi consultingowe i szkolenia zawsze staramy się dopasować do realnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu otrzymują Państwo wiedzę, narzędzia i porady odnoszące się bezpośrednio do Państwa sytuacji i oczekiwań.

Pozostałe usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

 

AUTOMATYZACJA PROCESÓW KSIĘGOWYCH

Consulting i szkolenia informatyczne