Automatyka domowa i biurowa

 

Na co dzień pomagamy firmom zarządzać infrastrukturą IT, zabezpieczamy ich dane, optymalizujemy procesy, monitorujemy, wdrażamy nowe technologie i dedykowane rozwiązania. Cały czas staramy się jednak rozwijać naszą działalność i poszerzać wachlarz naszych usług. Efektem tego jest całkiem nowa usługa – automatyka domowa i biurowa, którą kierujemy zarówno do klientów biznesowych i indywidualnych.

Inteligentny dom i biuro

Inteligentny dom i biuro to inaczej mówiąc nowoczesna przestrzeń, która jest użytkowana i zarządzana w inteligentny sposób. To zbiorcza nazwa dla systemów i urządzeń do automatyki domowej. Opiera się na idei połączenia wszystkich kluczowych urządzeń i sprzętów w jednym, zintegrowanym systemie, którym można wygodnie zarządzać.

Inteligentny dom (Smart Home) i inteligentne biuro (Smart Office) to rozwiązania, które wychodzą na przeciw potrzebom, których być może nie jesteś jeszcze świadom! Kontrolowanie oświetlenia i ogrzewania za pomocą smartfona? Imitowanie obecności? Wydawanie poleceń głosowych z pomocą Google Assistant? Obsługa zdalna urządzeń biurowych przez Messengera? Automatycznie zwijane rolety o ustalonych godzinach? Automatyczne parzenie kawy lub włączenie klimatyzacji o określonej porze?

To tylko kilka przykładów i funkcjonalności. Więcej informacji o poszczególnych modułach i możliwościach automatyki wspomnieliśmy na naszym blogu i chętnie omówimy przy bezpośrednim kontakcie.

Przykładowe moduły

Ochrona domu i biura

Inteligentna brama i rolety

Własny klimat i nastrój

Inteligentne oświetlenie

Inteligentny sprzęt i multimedia

Nasze usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy!

Automatyka domu i biura