BEZPIECZEŃSTWO FIRMOWEGO IT

Ochrona informacji i bezpieczeństwo firmowego IT jest jedną z najważniejszych aktywów każdego przedsiębiorstwa. Każdy najmniejszy błąd wiąże się ze sporym ryzykiem, miedzy innymi utratą danych, co ma zgubny wpływ na funkcjonowanie firmy i może grozić poważnymi konsekwencjami trudnymi do odwrócenia.

Dlatego też proponujemy kompleksową obsługę informatyczną i sprawdzone rozwiązania mające na celu zabezpieczenie Państwa firmy.

Wśród nich m.in.:

  • zaawansowane metody identyfikacji i uwierzytelniania
  • polityka bezpieczeństwa informacji
  • oprogramowanie antywirusowe
  • wykrywanie i zapobieganie oszustwom i nadużyciom
  • system kopii bezpieczeństwa obejmujący wszystkie firmowe serwery oraz stacje robocze
  • systemy zapewniające fizyczne bezpieczeństwo sprzętu, czyli monitoring lokalizacji, systemy przeciwpożarowe, klimatyzacja serwerowni itp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań zabezpieczania oraz archiwizacji danych. Realizujemy projekty, podnoszące poziom bezpieczeństwa środowiska IT w firmach z różnych branż. Nasze działania i usługi informatyczne są zawsze dopasowane do wymagań oraz budżetu firmy, są dobrane w oparciu o konkretne dane i analizę.

Skorzystanie z obsługi informatycznej WBT-IT pozwoli Państwu nie tylko pokonać bieżące problemy, ale też uniknąć ich na przyszłość.

Ugruntowana wiedza

Nie działamy w ciemno! Nasze rozwiązania zawsze opieramy o wiedzę, pozyskaną dzięki audytom, dokładnej analizy istniejących procesów, oraz naszych doświadczeń z zakresu bezpieczeństwa IT

Nowoczesne rozwiązania

Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które będą odpowiadać Państwa potrzebom i będą realnym wsparciem. Doraźnym, jak również poprawiającym bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej w dłuższej perspektywie.

Natychmiastowa pomoc

W przypadku wykrycia potencjalnego zagrożenia reagujemy natychmiastowo. Wiemy jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania firmy jest odpowiednia ochrona i szybki czas reakcji.

Trwałe bezpieczeństwo

Całodobowy monitoring, dedykowane rozwiązania i usługi informatyczne, wsparcie merytoryczne naszych specjalistów zapewni Państwu trwałe korzyści, oraz zniweluje ryzyko incydentów w przyszłości.

bezpieczeństwo firmowego IT

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Konkretne propozycje można zaproponować znając konkretne procesy, potrzeby i specyfikę danej firmy. W trakcie spotkania omówimy najważniejsze detale i w oparciu o nie przygotujemy dedykowane rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo firmowego IT. Zapraszamy do kontaktu!

Bezpieczeństwo firmowego IT
Dowiedz się więcej!