Outsourcing IT, Warszawa

Outsourcing IT to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz stałej, profesjonalnej i rzetelnej obsługi informatycznej, bez konieczności tworzenia dodatkowego etatu w firmie i zatrudniania na własny koszt specjalistów IT.

Outsourcing jest po to żebyś mógł zaoszczędzić na prowadzeniu swojej firmy

Dzięki wsparciu i stałej opiece informatycznej, masz dostęp do nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych, jak również zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz informatyków do dyspozycji. Chętnie pomożemy efektywniej wykorzystywać posiadaną infrastrukturę informatyczną, jak również zaproponujemy dodatkowe usługi IT pomocne w optymalizacji i właściwej organizacji procesów biznesowych. 

Zapewniamy całodobową opiekę i monitoring. Pomagamy usprawniać funkcjonowanie firmy na poziomie rozwiązań informatycznych, minimalizujemy ryzyko awarii, wzmacniamy bezpieczeństwo danych i procesów, administrujemy serwerami i systemami.

Oferujemy pełne wsparcie informatyczne, doradztwo naszych specjalistów IT, bieżącą pomoc w formie zdalnej, lub w siedzibie Państwa firmy. Zakres naszej obsługi IT jest elastyczny i zależny od Państwa realnych potrzeb i oczekiwań, oraz wspólnie wypracowanego modelu współpracy.

DOŚWIADCZENIE

Zespół WBT-IT składa się ze specjalistów, którzy z powodzeniem działają w branży IT od przynajmniej paru lat. Swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem dają gwarancję obsługi IT i usług informatycznych na najwyższym poziomie!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna i wymaga różnych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia. To daje pewność, że wszystkie procesy i działania będą ściśle dopasowane do Twoich realnych potrzeb. Elastycznie dostosujemy się do nowych warunków i strategii biznesowej, proponując konkretne, praktyczne i oszczędne rozwiązania.

SPRAWNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę informatyczną 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Skupiamy się na profilaktyce, a w przypadku problemów i awarii reagujemy natychmiast!

BEZPIECZEŃSTWO I OBNIŻENIE KOSZTÓW

Outsourcing IT to rozwiązanie, które pozwala Państwu na dynamiczny rozwój, przy minimalizacji wydatków na firmowe IT. Dzięki współpracy z WBT-IT zwiększy się nie tylko Państwa bezpieczeństwo, ale też możliwości.

Nasze usługi informatyczne dla firm

 

OUTSOURCING IT

 

SYSTEMY INFORMATYCZNE

 

RODO DLA FIRM

 

SIECI KOMPUTEROWE

 

CLOUD COMPUTING

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

MONITORING IT

 

KONSULTACJE I SZKOLENIA

 

MARKETING INTERNETOWY

 

AUTOMATYZACJA PROCESÓW KSIĘGOWYCH

Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Outsourcing IT – opieka informatyczna dla firm