Poznaj WBT-IT

Marka WBT-IT powstała z połączenia dwóch prężnie rozwijających się firm posiadających doświadczenie na rynku krajowym, oraz zagranicznym. Głównym obszarem naszej działalności od zawsze był szeroko rozumiany outsourcing IT i kompleksowa obsługa informatyczna firm w Warszawie.

Firma IT z prawie 20-letnią historią

WBT-IT to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści o różnych specjalizacjach, skupionych wokół branży IT. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu nie tylko kompleksowe usługi informatyczne, ale też dodatkową pomoc i wsparcie wykraczającą poza standardowe ramy IT. Zdajemy sobie sprawę, że współczesny biznes wymaga kompleksowego podejścia, w znacznie szerszym ujęciu niż kiedyś. Konsekwencją tego jest uruchomienie i rozwój dodatkowych gałęzi naszej działalności związanych z: ochroną danych osobowych i wdrożeniami RODO, wdrażaniem nowoczesnych technologii, rozwiązań branżowych i aplikacji biznesowych, z technologią chmury, profesjonalnym doradztwem biznesowym, a nawet marketingiem internetowym.

Lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów

Stałych Klientów

OUTSOURCING IT I NIE TYLKO…

 Naszym zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem dzielimy się od lat i z powodzeniem pomagamy w zrównoważonym rozwoju naszym klientom. Właśnie dzięki temu możemy sięgać po nowe wyzwania, stale podnosić naszej kompetencje, poszerzać zakres obsługi informatycznej oraz poprawiać jakość naszych usług IT. Sukces naszych partnerów jest naszym sukcesem! To podejście sprawdza się w praktyce i jest dobrym fundamentem, na który, budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, umacniając tym samym własną pozycję na rynku.

Wybrane opinie Klientów o nas

Korzystam ze wsparcia WBT od dłuższego czasu i polecam – głównie z uwagi na zaangażowanie, profesjonalizm i błyskawiczną reakcję na zgłoszenie.

J. Porczyk

WBT-IT świadczy usługi rzetelnie i terminowo. Jeżeli szukasz kompleksowej i pewnej obsługi informatycznej dla firmy to mogę ich śmiało polecić.

M. Kora

Szybki czas reakcji i zawsze dobra jakość wykonania usługi sprawia, że w pełni mogę polecić chłopaków. 

M. Samąg

Chcesz wiedzieć co mówią o nas Klienci? Zobacz nasze referencje.

O nas – firma informatyczna WBT IT Warszawa