Poznaj WBT-IT

 

Marka WBT-IT powstała z połączenia dwóch prężnie rozwijających się firm informatycznych posiadających doświadczenie na rynku krajowym, oraz zagranicznym. Głównym obszarem naszej działalności od zawsze był szeroko rozumiany outsourcing IT i kompleksowa obsługa informatyczna firm w Warszawie.

Firma IT z prawie 20-letnią historią

WBT-IT to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści o różnych specjalizacjach, skupionych wokół branży IT. Z jednej strony tworzymy zgrany zespół, którego trzon od lat pozostaje niezmienny. Z drugiej strony stale się rozwijamy, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu kompleksowe usługi informatyczne dopasowane do Państwa  indywidualnych potrzeb i możliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że współczesny biznes wymaga kompleksowego podejścia, elastycznych rozwiązań, wsparcia informatycznego i technologicznego w znacznie szerszym ujęciu niż kiedyś.

Stale poszerzamy swoje kompetencje, wachlarz usług informatycznych. Proponujemy outsourcing IT ale posiadamy też dodatkowe usługi i wsparcie wykraczające poza standardowe ramy IT. Między innymi związane z ochroną danych osobowych i wdrożeniami RODO, wdrażaniem nowoczesnych technologii w firmie, rozwiązań branżowych, chmurowych i aplikacji biznesowych. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź jaki może by zakres naszej obsług informatycznej!

Lat doświadczenia

Zadowolonych Klientów

Stałych Klientów

OUTSOURCING IT I NIE TYLKO…

Naszym zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem dzielimy się od lat! Z powodzeniem pomagamy w zrównoważonym rozwoju naszym klientom – w ramach outsourcingu IT, lub w formie jednorazowych usług informatycznych. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie – jej zakres i forma jest bezpośrednio uzależniona od Państwa potrzeb, celów i możliwości.

Wychodzimy z założenia, że sukces naszych partnerów jest także naszym sukcesem! A rozwój naszej marki, uzależniony jest od powodzenia naszych klientów. To podejście sprawdza się w praktyce i jest dobrym fundamentem, na którym budujemy zaufanie i trwałe relacje z naszymi partnerami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszej firmie, obserwuj nasze profile w social mediach!

Wybrane opinie Klientów

Korzystam ze wsparcia WBT od dłuższego czasu i polecam – głównie z uwagi na zaangażowanie, profesjonalizm i błyskawiczną reakcję na zgłoszenie.

J. Porczyk

WBT-IT świadczy usługi rzetelnie i terminowo. Jeżeli szukasz kompleksowej i pewnej obsługi informatycznej dla firmy to mogę ich śmiało polecić.

M. Kora

Szybki czas reakcji i zawsze dobra jakość wykonania usługi sprawia, że w pełni mogę polecić chłopaków. 

M. Samąg

Zaufali nam

O nas - firma informatyczna WBT IT Warszawa
O nas - firma informatyczna WBT IT Warszawa
nasi klienci
O nas - firma informatyczna WBT IT Warszawa
O nas - firma informatyczna WBT IT Warszawa
O nas - firma informatyczna WBT IT Warszawa
O nas – firma informatyczna WBT IT Warszawa