CLOUD COMPUTING

Jako WBT-IT dysponujemy doświadczonym zespołem inżynierów technologii chmurowych i praktyków wdrożeń IT. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, jak również wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów, stworzyliśmy osobny dział WBT-Cloud, skupiający się i specjalizujący wokół cloud computing.

Wiemy jak efektywnie wykorzystywać chmurę obliczeniową w biznesie! Przy pomocy nowoczesnych rozwiązań i technologii, pomagamy w szybszym rozwoju przedsiębiorstw. Poprawiamy bezpieczeństwo firmowego IT, usprawniamy procesy firmowe w oparciu o nowe i istniejące rozwiązania, jak również pomagamy przy optymalizacji kosztów firmowych.

Nasze usługi skupiają się na:

  • Consultingu – profesjonalne doradztwo przy wyborze produktów i usług technologii chmurowych, które najlepiej będą odpowiadać szczególnym wymaganiom klientów, mieszcząc się jednocześnie w założonym budżecie.
  • Migracjach – pomagamy w przeniesieniu obecnych rozwiązań oraz danych z systemów klienta do chmury obliczeniowej, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i sprawność organizacyjną.
  • Wdrożeniach – realizujemy wdrożenia aplikacji w chmurze wraz z ich profesjonalną konfiguracją pod wymogi klienta.
  • Szkoleniach – uczymy jak najskuteczniej wykorzystać nowe rozwiązania.
  • Bieżącym wsparciu – zapewniamy opiekę administratorską, w tym konfigurację, usuwanie awarii oraz zapewnienie bezpieczeństwa i operacyjnej ciągłości działania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi świadczone w trzech głównych modelach Cloud Computingu – IaaS, PaaS oraz SaaS, które w zależności od potrzeb Klienta dostarczają odpowiednio infrastrukturę, platformę oraz oprogramowanie.

Nowoczesne technologie

Zmieniamy Twój biznes na lepsze, a wszystko dzięki fachowej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych specjalistów IT. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które pomogą wyprzedzić konkurencję.

Długofalowe korzyści

Korzystając z technologii cloud computing, jesteśmy w stanie zaproponować i wdrożyć rozwiązania, które będą przynosić trwałe korzyści i będą rozwijać się równolegle z Państwa biznesem.

Elastyczne rozwiązania

Adaptujemy się do istniejących rozwiązań, ulepszając ich jakość i funkcjonalność, a jednocześnie tworzymy nowe – elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Bezpieczeństwo IT

Chmura obliczeniowa zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność firmowego IT. Minimalizujemy ryzyko ewentualnych zagrożeń i zapewniamy proaktywny monitoring 24 godziny na dobę.

WBT-IT cloud computing

Nasze usługi i propozycje można poznać bliżej wchodząc na stronę WBT-Cloud. Znajdą tam Państwo więcej szczegółów na temat naszych doświadczeń, rozwiązań i oferty. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną, a jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji.

Cloud Computing Warszawa
Wypełnij formularz kontaktowy