WBT- kim jesteśmy?

To nasz pierwszy wpis na blogu WBT, więc wypada się przywitać i opowiedzieć trochę o sobie. WBT – to skrót, pod którym skrywają się trzy hasła: wiedza, biznes i technologia. Proponujemy usługi informatyczne w Warszawie i okolicach. Ale oczywiście WBT-IT to nie logo, nie nazwa, a przede wszystkim ludzie!

Wiedza, biznes, technologia

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści IT, ale nie tylko. Ogólnie można powiedzieć, że WBT-IT tworzą ludzie, którzy interesują się informatyką, nowymi technologiami, szeroko rozumianym IT, ale też marketingiem, strategią biznesową, finansami, rozwojem i strategią budowania marki. Od wielu lat, w ten lub inny sposób, pomagamy swoją wiedzą, doświadczeniem przy rozwijaniu biznesu naszych klientów i partnerów. A tym samym sami się rozwijamy i stale podnosimy nasze kompetencje!

Jesteś ciekawy z jakimi firmami współpracowaliśmy do tej pory? Niektóre z doświadczeń przedstawiliśmy w formie referencji w dziale o nas – kliknij i przeczytaj wybrane z nich! 

Obsługujemy firmy z Warszawy i okolic. Dokładamy starań aby nasze usługi informatyczne i wsparcie biznesowe zawsze wychodziły naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.
Niezbędne do tego jest indywidualne podejście, które poza doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, stało się naszą cechą charakterystyczną oraz stylem pracy. A nie tylko nośnym hasłem reklamowym! Naszą pasją jest technologia i jej wykorzystanie w biznesie. Chcemy i lubimy się nią dzielić!

Usługi informatyczne Warszawa

O naszych usługach informatycznych można poczytać szczegółowo na podstronie z ofertą, dlatego żeby się zbędnie nie powtarzać opowiemy tylko o kilku z nich, ogólnikowo. Poza tym, na blogu nie będziemy chcieli zbyt dużo uwagi poświęcać naszym usługom IT, reklamie czy wątkom sprzedażowym. Oczywiście, gdy nadarzy się odpowiednia okazja nie omieszkamy przypomnieć czym się zajmujemy. Nie będziemy jednak zbyt dużo uwagi poświęcać autopromocji, a skupimy się na ciekawostkach, praktycznych poradach. W kontekście firmowego IT, nowoczesnych rozwiązań i technologii. No może poza dzisiejszym wpisem, który obliguje nas do tego aby opowiedzieć choć trochę o naszej działalności i ofercie na obsługę informatyczną dla firm.

Obsługa informatyczna WBT-IT to m.in:

 • pełny outsourcing IT
 • wdrożenia systemowe, wdrożenia oprogramowania
 • monitoring i optymalizacja
 • ochrona danych osobowych – RODO
 • bezpieczeństwo danych i sprzętu
 • optymalizacja kosztów firmowych
 • zarządzanie siecią, administracja serwerami
 • natychmiastowa reakcja w przypadku awarii
 • pomoc zdalna 24 h / 7
 • szkolenia i audyty

A dodatkowo:

 • marketing internetowy,
 • doradztwo biznesowe
 • strategia biznesowa

Najbardziej jesteśmy kojarzeni z obsługą informatyczną dla firm i outsourcingiem IT. Od tego zaczynaliśmy naszą działalność i nadal można powiedzieć, że jest to naszą główną specjalizacją.

Do każdego projektu, do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Raczej nie stosujemy stałego cennika – jednego szablonu dla wszystkich. Rozumiemy fakt, że każda firma może mieć nieco inne problemy,inne procesy, inny charakter i priorytety. Naszym celem jest dopasować się do nich i w oparciu o nie przygotować konkretną propozycję zmian, ulepszeń i rozwoju. Dlatego też zawsze zachęcamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, które możemy połączyć z darmowymi konsultacjami. To najlepszy sposób aby się wzajemnie poznać i porozmawiać o niezbędnych szczegółach. Już dziś możesz się na nie zapisać!

Bardzo często takie spotkanie jest impulsem do współpracy, ale nie musi nim być.
Najważniejsze, że nie musisz opierać się na cudzym zdaniu, anonimowych opiniach w sieci itd.
Sam możesz sprawdzić jakie mamy podejście, jakie propozycje i rozwiązania, zapytać o wszystko bezpośrednio, spojrzeć nam głęboko w oczy i przekonać się z kim przyjdzie Ci współpracować.

Rozwijaj swój biznes z WBT-IT

Mamy świadomość, że nasz rozwój jest ściśle związany z rozwojem naszych partnerów. Dlatego mówiąc wprost – zależy nam! Jesteśmy zaangażowani, rzetelni i nie raz zaskoczymy Was naszą inicjatywą.
Wszystko to właśnie dlatego, że chcemy rozwijać się razem z Wami, a Wasz sukces staje się poniekąd naszym. Dlatego jeśli cenisz sobie takie podejście, lubisz współpracować z profesjonalistami, którzy znają się na rzeczy, mają wiedzę, której można zaufać – to nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się nami i porozmawiać o wspólnym rozwoju.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga firmowego, ruszyliśmy też z grupą dyskusyjną na Facebooku Burza Mózgów, którą też będziemy chcieli rozkręcić. Oczywiście prowadzimy też aktywne życie w social mediach. W dziale kontakt znajdziesz linki do portali społecznościowych, na których jesteśmy i się udzielamy.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *