Zaprzyjaźnione blogi

Gdzie mówi się o WBT-IT?

 

 

Informacje o naszej marce i działalności możecie znaleźć oczywiście na naszej stronie, na blogu, na portalach społecznościowych. To jednak nie wszystkie dostępne możliwości.

Zachęcamy do obserwowania dwóch dodatkowych blogów,  które są prowadzone przez dwóch „ojców założycieli” WBT-IT – Arka i Marcina.

Arek od ładnych kilku lat prowadzi bloga askomputer poświęconego nowoczesnym technologiom, branży IT i kryptowalutom. Pokazuje IT od zaplecza, porusza tematy związane z bezpieczeństwem, RODO, rekrutacją IT, dzieli się nowinkami i ciekawostkami z branży i nie tylko.

Marcin prowadzi bloga droga-do, na którym podpowiada jak kreować własną markę, jak budować strategię biznesową, pokazuje praktyczną stronę prowadzenia własnej firmy. Ze wszystkimi blaskami i cieniami. Motywuje, porusza tematy związane z finansami, marketingiem, promocją, dzieli się swoimi obserwacjami i wiedzą bazując na własnych doświadczeniach.

Najlepiej będzie jak sami zapoznacie się z ich działalnością. Mimo, że nie zawsze są to tematy bezpośrednio związane z naszą działalnością, są wartościowym źródłem wiedzy i dobrym sposobem, aby poznać bliżej osoby związane z marką WBT-IT. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *