WDROŻENIA SYSTEMÓW

Mamy świadomość, że usługi informatyczne, a w szczególności wdrożenia systemów IT, wymagają indywidualnego podejścia, fachowej wiedzy, dobrej znajomości branży i specyfiki danego biznesu. Tylko to pozwoli zaproponować i skutecznie wdrożyć odpowiedni system. 

W WBT-IT posiadamy specjalistów, którzy od lat zajmujących się wdrażaniem i migracją systemów IT oraz aplikacji informatycznych. Dzięki temu doświadczeniu, oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu realną pomoc oraz wdrożenia IT, ściśle dopasowane do Państwa rzeczywistych potrzeb.

Każdy projekt rozpoczynamy podobnie – od rozmowy z klientem, analizy, przeprowadzenia darmowego audytu zainstalowanego oprogramowania, a następnie przedstawiamy nasze pomysły i projekty. Nasza praca nie kończy się z chwilą wykonania zlecenia. Nie tylko przekazujemy pełną dokumentację zainstalowanego systemu, ale też możemy przeprowadzić stosowne szkolenia, jak również zaproponować wsparcie powdrożeniowe i monitorować systemy informatyczne w Państwa firmie.

Oto kilka przykładowych wdrożeń, jakie realizujemy:

• Wdrożenia Microsoft Sharepoint (do 400 pracowników)
• Instalacja i konfiguracja systemu pocztowego Exchange na potrzeby małych i średnich firm (do 300 pracowników)
• Wdrożenie systemu wewnętrznego obiegu faktur 
• Wdrożenia Microsoft Exchange
• Wdrożenia intranet
• Wdrożenia vmware
• Wdrożenia hyper-v
• Wdrożenia systemów wirtualizacji
• Wdrożenia systemów informatycznych typu CRM I ERP

PRAKTYKA

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy mają na koncie szereg udanych wdrożeń i migracji systemów. Zarówno w mniejszych i większych firmach. Poza wiedzą i doświadczeniem posiadamy praktyczne i aktualne rozeznanie, które pomoże dobrać dla Państwa firmy najlepsze rozwiązania!

ELASTYCZNOŚĆ

Każde wdrożenie jest inne. Każda firma ma różne potrzeby, procesy i problemy, które wymagają elastycznych rozwiązań. Dopasujemy je nie tylko do bieżącej sytuacji, ale również tak, aby wspomagały dalszy rozwój Państwa firmy.

Terminowość

Zawsze dbamy o dotrzymanie wszystkich założonych terminów, ponieważ wiemy jak duży ma to wpływ na prawidłowe funkcjonowanie biznesu. Dzięki dokładnej analizie i doświadczeniu, jesteśmy w stanie przewidzieć ile czasu zajmie projekt i jakie nieoczekiwane przeszkody mogą się pojawić na naszej drodze.

MONITORING

Samo wdrożenie to nie wszystko. Dlatego proponujemy nasze wsparcie również po przeprowadzonym wdrożeniu. Szkolenia, monitoring i bieżąca opieka to gwarancja utrzymania jakości systemów informatycznych w Twojej firmie!

wdrożenia systemów dla firm Warszawa

Oczywiście to nie wszystkie aspekty i korzyści jakie niesie współpraca z WBT-IT w zakresie wdrożeń systemów informatycznych. Mamy też szereg doświadczeń, o których chętnie opowiemy w trakcie niezobowiązującego spotkania. 

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas!

Wdrożenia Systemów IT
NAPISZ DO NAS I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY