o firmie WBT-IT

WBT-IT Marka, której można zaufać

Marka WBT-IT powstała z połączenia dwóch prężnie rozwijających się firm posiadających doświadczenie na rynku krajowym, oraz zagranicznym. Głównym obszarem naszej działalności od zawsze był szeroko rozumiany outsourcing IT i kompleksowa obsługa informatyczna firm w Warszawie.

WBT-IT to przede wszystkim ludzie. Profesjonaliści o różnych specjalizacjach, skupionych wokół branży IT. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu nie tylko kompleksowe usługi informatyczne, ale też dodatkową pomoc i wsparcie wykraczającą poza standardowe ramy IT. Zdajemy sobie sprawę, że współczesny biznes wymaga kompleksowego podejścia, w znacznie szerszym ujęciu niż kiedyś. Konsekwencją tego jest uruchomienie i rozwój dodatkowych gałęzi naszej działalności związanych z: ochroną danych osobowych i wdrożeniami RODO, wdrażaniem nowoczesnych technologii, rozwiązań branżowych i aplikacji biznesowych, z technologią chmury, profesjonalnym doradztwem biznesowym, a nawet marketingiem internetowym.

Naszym zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem dzielimy się od lat i z powodzeniem pomagamy w zrównoważonym rozwoju naszym klientom. Właśnie dzięki temu możemy sięgać po nowe wyzwania, stale podnosić naszej kompetencje, poszerzać zakres obsługi informatycznej oraz poprawiać jakość naszych usług IT. Sukces naszych partnerów jest naszym sukcesem! To podejście sprawdza się w praktyce i jest dobrym fundamentem, na który, budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, umacniając tym samym własną pozycję na rynku.

Poniżej umieściliśmy wybrane referencje, a więcej szczegółów o naszej marce i doświadczeniach znajdą Państwo w dziale aktualności, w mediach społecznościowych oraz przy bezpośrednim kontakcie!

Outsourcing IT i nie tylko...

Mamy świadomość, że każda firma ma odmienne procesy, inne priorytety, oczekiwania i potrzeby. Pomagamy nie tylko je lepiej zrozumieć, ale też jesteśmy w stanie dopasować do nich konkretne, nowoczesne rozwiązania i usługi informatyczne „szyte na miarę”. Dlatego zachęcamy do skorzystania z darmowych konsultacji IT, na których będziemy mogli poznać się bliżej, porozmawiać o detalach i możliwościach. Jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa biznes w dowolnym zakresie, zależnym od Państwa preferencji. Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych propozycji znajdą Państwo w dziale Oferta, zachęcamy do zapoznania się i kontaktu bezpośrednio z nami! 

Nasz zespół

IMIĘ NAZIWSKO

SPECJALISTA

IMIĘ NAZIWSKO

SPECJALISTA

Imię naziwsko

SPECJALISTA

IMIĘ NAZIWSKO

SPECJALISTA

Usługi INFORMATYCZNE I NIE TYLKO...

POBIERZ PDF Z KRÓTKĄ PREZENTACJĄ NASZEJ FIRMY

WYBRANE REFERENCJE

WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

Korzystam ze wsparcia WBT od jakiegoś czasu i polecam - głównie z uwagi na zaangażowanie, profesjonalizm i fachowe podejście...
J. Porczyk
WBT-IT świadczy usługi rzetelnie i terminowo. Jeżeli szukasz obsługi informatycznej dla firmy to mogę ich śmiało polecić.

M. Kora
Szybki czas reakcji i wysoki poziom jakości sprawia, że w pełni mogę polecić chłopaków


M. Samąg