MONITORING IT

Infrastruktura informatyczna jest bijącym sercem firmy. To ona decyduje o prawidłowym obiegu informacji, reguluje większość procesów firmowych i zapewnia ciągłość funkcjonowania biznesu. Mniejsze lub większe awarie powodują zaburzenie pracy całego organizmu. Dlatego kluczową sprawą jest odpowiedni monitoring IT wspomagający unikanie i usuwanie awarii. 

Proponowany przez nas system pozwala na bieżąco śledzić Państwa strony, serwery, sieć, analizować dane historyczne, jak również alarmować w przypadku wystąpienia niepokojących zdarzeń. Wybór odpowiednich rozwiązań i narzędzi do monitoringu jest uzależniony od zdefiniowanych potrzeb i celów jakim ma służyć. Musi uwzględniać specyfikę danego środowiska i konkretne procesy zachodzące w firmie. Bez tego nie ma możliwości skutecznej ochrony i administracji strukturami IT. W naszej ofercie znajdą Państwa między innymi monitoring serwerów, monitoring www, monitoring cctv. 

Mając to na uwadze, chcemy zaproponować nasze usługi monitoringu IT, prowadzonego w trybie 24/7/365. 

To pozwala na ciągłą, skuteczną kontrolę, jak również minimalizowanie ryzyka awarii. Nasze usługi informatyczne dają też gwarancję optymalizacji wydatków przeznaczanych na bezpieczeństwo firmowego IT. Dzięki czemu są Państwa firma jest odpowiednio zabezpieczona, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Stały nadzór

Zapewniamy stały nadzór i monitoring firmowego IT - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok! Dzięki temu Państwa firma będzie pod stałą i dobrą opieką przez cały czas, a ryzyko pojawienia się awarii maksymalnie zniwelowane.

Profilaktyka

Nasze rozwiązania mają charakter prewencyjny, to cykliczne działania, które mają zapobiegać awarii i minimalizować ryzyko jej wystąpienia. Zdecydowanie lepiej jest uniknąć poważniejszych problemów, niż walczyć z nimi, gdy się już pojawią.

Jakość usług

Usługa monitoringu jest realizowana zdalnie przez zespół certyfikowanych specjalistów, przy użyciu profesjonalnych narzędzi i sprawdzonych w praktyce rozwiązań.

NIEZAWODNOŚĆ

Systemy informatyczne i sprzęt bywa zawodny. Ich monitoring staje się zatem koniecznością, jeśli zależy nam na utrzymaniu wszystkich procesów firmowych w należytym porządku, a tym samym zapewnić ich ciągłość i bezpieczeństwo.

usługi IT dla firm - monitoring

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją monitoringu IT, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy możliwości, nasze usługi informatyczne i nowoczesne rozwiązania IT w trakcie bezpośredniej rozmowy.

Monitoring IT
Porozmawiajmy o szczegółach!