MARKETING INTERNETOWY

Mimo, że jesteśmy firmą skupiającą się głównie na kompleksowej obsłudze informatycznej firm, stale poszerzamy nasze specjalizacje, zespół i krąg partnerów. Rozwijamy się poszukując nowych wyzwań i dziedzin, w których nasi klienci potrzebują profesjonalnego wsparcia.

Dlatego już od jakiegoś czasu w swojej ofercie posiadamy marketing internetowy. Doskonale rozumiemy wyzwania współczesnego marketingu i istotę budowania wizerunku w Internecie. Coraz częściej poszczególne dziedziny biznesu łączą się, uzupełniają i przenikają wzajemnie, co szczególnie widać na przykładzie marketingu. Obecnie jest on ściśle związany zarówno z promocją, pozycjonowaniem, optymalizacją, reklamą, sprzedażą, komunikacją, mediami społecznościowymi i PR. Wszystkie te elementy są równie ważne, tworzą spójną całość i stanowią o końcowym sukcesie.

Nasi specjaliści mają doświadczenie w kreowaniu wizerunku marki, tworzeniu strategii marketingowej, dysponują niezbędnymi umiejętnościami i narzędziami.

Co proponujemy?

  • projektowanie stron internetowych (WordPress)
  • tworzenie strategii marketingowej w op
  • kampanie reklamowe – social media, Google AdWords, remarketing, marketing szeptany
  • content marketing, copywriting
  • SEO, optymalizacja stron
  • E-mail marketing, newslettery

Dbamy, aby wszystkie działania e-marketingowe były skuteczne i tworzyły jedną spójną całość. Odpowiadały wizerunkowi marki, ale też budowały i umacniały go w świadomości potencjalnych klientów. Zakres usług jest ściśle związany z Państwa indywidualnymi potrzebami – nasza pomoc może być kompleksowa, albo skupiona na wybranym aspekcie.

Wizerunek marki w sieci

W swoim zespole mamy specjalistów od marketingu internetowego, którzy rozumieją istotę i wagę budowania trwałego wizerunku firmy w sieci.

Efektywna strategia

Zawsze zaczynamy od dogłębnej analizy i audytu, nie tylko aby zdiagnozować główne potrzeby, ale też zrozumieć i dopasować strategię marketingową do obecnych trendów i specyfiki danego biznesu

Skuteczna kreatywność

To główne założenia naszych działań i strategii e-marketingowej – dbamy o to, aby nasze rozwiązania i pomysły nie były teoretyczne, a przynosiły konkretne i trwałe korzyści biznesowe. A przy tym pozwalały się wyróżnić na tle konkurencji.

Marketing szyty na miarę

Nasze usługi i zakres współpracy można dostosować do indywidualnych potrzeb – możemy wesprzeć Państwa działania w ograniczonym, wybranym zakresie, albo kompleksowo – planując zintegrowane działania e-marketingowe w pełnym wymiarze.

marketing internetowy dla firm

Jeśli szukają Państwo wsparcia w działaniach marketingowych i promocyjnych w internecie, to zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy naszą ofertę w oparciu o wskazany zakres usług i przedstawimy pierwsze pomysły. Wspólnie przygotujemy najlepszą strategię marketingową, która przyniesie wymierne korzyści biznesowe. Czekamy na Państwa zgloszenie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI