CONSULTING I SZKOLENIA

Informatyka jest dziedziną, w której aby pozostać na czasie, należy ciągle rozwijać swoje kompetencje i stale poszerzać wiedzę. Z tego też powodu specjaliści WBT-IT stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Chcąc świadczyć kompleksowe usługi doradcze, wokół naszej marki skupiamy nie tylko doświadczonych informatyków i inżynierów IT, ale również fachowców z innych dziedzin, takich jak marketing, ochrona danych osobowych, strategia biznesowa, a nawet finanse.

Dzięki temu możemy zapewnić Państwu kompleksowe usługi consultingowe nie ograniczając się jedynie do jednej dziedziny i specjalizacji. Wychodzimy z założenia, że tylko całościowe ujęcie tematu może przynieść bezpośrednie i długotrwałe korzyści dla biznesu. Chętnie podzielimy się tym doświadczeniem z korzyścią dla Państwa biznesu!

Naszą wiedzą, doświadczeniem i praktycznym rozeznaniem dzielimy się również w trakcie organizowanych szkoleń. W zależności od zapotrzebowania możemy zorganizować szkolenia Państwa pracowników z dokładnie takiego zakresu tematu, jaki jest najbardziej potrzebny.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdą Państwo m.in.:

  • monitorowanie sieci oraz systemów informatycznych z wykorzystaniem narzędzia Zabbix
  • Microsoft Sharepoint – instalacja, wdrożenia oraz konfiguracja
  • bezpieczeństwo firmowego IT
  • optymalizacja procesów IT w firmie
  • ochrona danych osobowych – ABI (RODO)
  • szkolenia CRM, ERP
  • aplikacje biznesowe
  • Office 365

STały rozwój

Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę, aby potem wykorzystać ją w praktyce i móc ją przekazać naszym partnerom w formie konsultacji i szkoleń. Dbając o własny rozwój, pomagamy rozwijać się naszym klientom.

Kompleksowe doradztwo

Nasze usługi doradcze skupiają się w głównej mierze wokół zagadnień IT, ale wychodzimy z założenia, że tylko szersze podejście do danego tematu zapewni Państwu kompleksowe rozeznanie i przyniesie długofalowe korzyści.

Nie tylko teoria

W trakcie naszych szkoleń skupiamy się maksymalnie na praktyce, ograniczając teorię do niezbędnego minimum. To podejście sprawdza się i ma realną wartość!

Indywidualny program

Nasze usługi consultingowe i szkolenia zawsze staramy się dopasować do realnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu otrzymują Państwo wiedzę, narzędzia i porady odnoszące się bezpośrednio do Państwa sytuacji i oczekiwań.

szkolenia i consulting WBT-IT

Szkolenia organizujemy sezonowo lub na specjalne życzenie naszych partnerów. Konsultacje natomiast są możliwe po kontakcie i ustaleniu ich tematu, zakresu itp. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą bieżącą ofertą szkoleniową, albo chcą Państwo skorzystać z darmowych konsultacji IT – zapraszamy do kontaktu!

Doradztwo i szkolenia IT
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!